Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > 353LB5C426T
Cerere de cotație
românesc
353LB5C426T
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    353LB5C426T
  • Descriere
    OSC VCXO 42.6000MHZ HCMOS SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Tip
    VCXO
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Serie
    353
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    6-SMD, No Lead
  • producție
    HCMOS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate
    ±25ppm
  • Frecvență
    42.6MHz
  • descriere detaliata
    42.6MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    25mA