Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > cristale > 416F37411ALR
Cerere de cotație
românesc
4897520416F37411ALR ImagineCTS Electronic Components
416F37411ALR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    416F37411ALR
  • Descriere
    CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT
  • Modelul ECAD
  • Tip
    MHz Crystal
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Serie
    416
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    4-SMD, No Lead
  • Temperatura de Operare
    -10°C ~ 60°C
  • Mod de operare
    Fundamental
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Încărcați capacitatea
    12pF
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • Frecvența toleranței
    ±10ppm
  • Frecvență Stabilitate
    ±10ppm
  • Frecvență
    37.4MHz
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    200 Ohms
  • descriere detaliata
    37.4MHz ±10ppm Crystal 12pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead