Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > 520M15HA19M2000
Cerere de cotație
românesc
5131712520M15HA19M2000 ImagineCTS Electronic Components
520M15HA19M2000
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    520M15HA19M2000
  • Descriere
    OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    1.8V
  • Tip
    VCTCXO
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Serie
    520
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    4-SMD, No Lead
  • producție
    Clipped Sine Wave
  • Temperatura de Operare
    -10°C ~ 60°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Funcţie
  • Frecvență Stabilitate
    ±1.5ppm
  • Frecvență
    19.2MHz
  • descriere detaliata
    19.2MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    2mA