Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > 589R288X2ITT
Cerere de cotație
românesc
4318297589R288X2ITT ImagineCTS Electronic Components
589R288X2ITT
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    589R288X2ITT
  • Descriere
    OSC TCXO 28.8000MHZ HCMOS SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3V
  • Tip
    TCXO
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Serie
    589
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    4-SMD, No Lead
  • producție
    HCMOS
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.083" (2.10mm)
  • Funcţie
  • Frecvență Stabilitate
    ±280ppb
  • Frecvență
    28.8MHz
  • descriere detaliata
    28.8MHz TCXO HCMOS Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    6mA