Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > 637P18005C2T
Cerere de cotație
românesc
3332531637P18005C2T ImagineCTS Electronic Components
637P18005C2T
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    637P18005C2T
  • Descriere
    OSC XO 180.0000MHZ LVPECL SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.5V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Serie
    637
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    6-SMD, No Lead
  • producție
    LVPECL
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate
    ±25ppm
  • Frecvență
    180MHz
  • descriere detaliata
    180MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    88mA