Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > 653L13302I2T
Cerere de cotație
românesc
3901623653L13302I2T ImagineCTS Electronic Components
653L13302I2T
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    653L13302I2T
  • Descriere
    OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    2.5V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Serie
    653
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    6-SMD, No Lead
  • producție
    LVDS
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate
    ±100ppm
  • Frecvență
    133MHz
  • descriere detaliata
    133MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    66mA