Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > 653V2503C3T
Cerere de cotație
românesc
5145543653V2503C3T ImagineCTS Electronic Components
653V2503C3T
  • Număr parc
    653V2503C3T
  • Descriere
    OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • producție
    LVDS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Frecvență Stabilitate
    ±50ppm
  • Frecvență
    25MHz
  • descriere detaliata
    25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    66mA