Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > 73E6R075G
Cerere de cotație
românesc
287674773E6R075G ImagineCTS Electronic Components
73E6R075G
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
8000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    73E6R075G
  • Descriere
    RES 0.075 OHM 2% 1W 2010
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS Compliant
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±2%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2010
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Serie
    73Ex
  • Rezistenţă
    75 mOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2010 (5025 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.028" (0.71mm)
  • Caracteristici
    Current Sense
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    75 mOhms ±2% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film