Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > 73WE6R005J
Cerere de cotație
românesc
357497973WE6R005J ImagineCTS Electronic Components
73WE6R005J
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    73WE6R005J
  • Descriere
    RES 0.005 OHM 5% 1W 2010 WIDE
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS Compliant
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2010
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
  • Serie
    73WEx
  • Rezistenţă
    5 mOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Wide 2010 (5025 Metric), 1020
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.028" (0.71mm)
  • Caracteristici
    Current Sense
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    5 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film