Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > 73WL7R110F
Cerere de cotație
românesc
578192373WL7R110F ImagineCTS Electronic Components
73WL7R110F
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    73WL7R110F
  • Descriere
    RES 0.11 OHM 1% 2W 2512 WIDE
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS Compliant
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2512
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
  • Serie
    73WLx
  • Rezistenţă
    110 mOhms
  • Putere (Wați)
    2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Wide 2512 (6432 Metric), 1225
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.028" (0.71mm)
  • Caracteristici
    Current Sense
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    110 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film