Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > 741C083151JP
Cerere de cotație
românesc
557404741C083151JP ImagineCTS Electronic Components
741C083151JP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    741C083151JP
  • Descriere
    RES ARRAY 4 RES 150 OHM 0804
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Serie
    741
  • Rezistor-Ratio-Drift
  • Rezistența de potrivire a raportului
  • Rezistență (Ohms)
    150
  • Putere pe element
    62.5mW
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0804, Concave, Long Side Terminals
  • Alte nume
    741C083151JPTR
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rezistențe
    4
  • Număr de știfturi
    8
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    26 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.020" (0.50mm)
  • descriere detaliata
    150 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals