Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > 752181472GP
Cerere de cotație
românesc
752181472GP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    752181472GP
  • Descriere
    RES ARRAY 16 RES 4.7K OHM 18DRT
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±2%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
  • Serie
    752
  • Rezistor-Ratio-Drift
  • Rezistența de potrivire a raportului
  • Rezistență (Ohms)
    4.7k
  • Putere pe element
    80mW
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    18-DRT
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rezistențe
    16
  • Număr de știfturi
    18
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.100" (2.53mm)
  • descriere detaliata
    4.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT