Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > 753163472GP
Cerere de cotație
românesc
1368635753163472GP ImagineCTS Electronic Components
753163472GP
  • Număr parc
    753163472GP
  • Descriere
    RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16DRT
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±2%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
  • Rezistență (Ohms)
    4.7k
  • Putere pe element
    80mW
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.100" (2.53mm)
  • descriere detaliata
    4.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT