Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > 766163474GP
Cerere de cotație
românesc
766163474GP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
833+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    766163474GP
  • Descriere
    RES ARRAY 8 RES 470K OHM 16SOIC
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±2%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
  • Serie
    766
  • Rezistor-Ratio-Drift
  • Rezistența de potrivire a raportului
  • Rezistență (Ohms)
    470k
  • Putere pe element
    160mW
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rezistențe
    8
  • Număr de știfturi
    16
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.069" (1.75mm)
  • descriere detaliata
    470k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Tipul circuitului
    Isolated
  • Aplicații
766163473GPTR13
766163473GPTR13
Descriere: RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 51 OHM 16SOIC
766163474G
766163474G
Descriere: RES ARRAY 8 RES 470K OHM 16SOIC
Descriere: RES ARRAY 8 RES 510 OHM 16SOIC