Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > 767143180GP
Cerere de cotație
românesc
6367759767143180GP ImagineCTS Electronic Components
767143180GP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1008+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    767143180GP
  • Descriere
    RES ARRAY 7 RES 18 OHM 14SOIC
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±2%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
  • Serie
    767
  • Rezistor-Ratio-Drift
  • Rezistența de potrivire a raportului
  • Rezistență (Ohms)
    18
  • Putere pe element
    200mW
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rezistențe
    7
  • Număr de știfturi
    14
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.093" (2.36mm)
  • descriere detaliata
    18 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Tipul circuitului
    Isolated
  • Aplicații
767143183GPTR13
767143183GPTR13
Descriere: RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC
Producători: CTS Electronic Components
767143154G
767143154G
Descriere: RES ARRAY 7 RES 150K OHM 14SOIC
Descriere: RES ARRAY 7 RES 15K OHM 14SOIC