Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > 767161203GP
Cerere de cotație
românesc
6519036767161203GP ImagineCTS Electronic Components
767161203GP
In stoc
1+
  • Număr parc
    767161203GP
  • Descriere
    RES ARRAY 15 RES 20K OHM 16SOIC
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±2%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Rezistență (Ohms)
    20k
  • Putere pe element
    100mW
  • Pachet / Caz
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Alte nume
    767-161-R20KP
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rezistențe
    15
  • Număr de știfturi
    16
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.093" (2.36mm)
  • descriere detaliata
    20k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Tipul circuitului
    Bussed
  • Aplicații
767161221GP
767161221GP
Descriere: RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SOIC
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 15 RES 22 OHM 16SOIC
767161220G
767161220G
Descriere: RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SOIC