Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > 767161470GP
Cerere de cotație
românesc
525096767161470GP ImagineCTS Electronic Components
767161470GP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1032+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    767161470GP
  • Descriere
    RES ARRAY 15 RES 47 OHM 16SOIC
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±2%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Serie
    767
  • Rezistor-Ratio-Drift
  • Rezistența de potrivire a raportului
  • Rezistență (Ohms)
    47
  • Putere pe element
    100mW
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rezistențe
    15
  • Număr de știfturi
    16
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.093" (2.36mm)
  • descriere detaliata
    47 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)