Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > 767163221GP
Cerere de cotație
românesc
5119125767163221GP ImagineCTS Electronic Components
767163221GP
In stoc
1+
  • Număr parc
    767163221GP
  • Descriere
    RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16SOIC
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±2%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
  • Rezistență (Ohms)
    220
  • Putere pe element
    200mW
  • Pachet / Caz
    16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Alte nume
    767-163-R220P
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rezistențe
    8
  • Număr de știfturi
    16
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.093" (2.36mm)
  • descriere detaliata
    220 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Tipul circuitului
    Isolated
  • Aplicații
767163223GP
767163223GP
Descriere: RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC
Producători: CTS Electronic Components
767163223G
767163223G
767163221GPTR13
767163221GPTR13
Descriere: RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16SOIC
Descriere: RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC