Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > 768143122GP
Cerere de cotație
românesc
2847430768143122GP ImagineCTS Electronic Components
768143122GP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1008+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    768143122GP
  • Descriere
    RES ARRAY 7 RES 1.2K OHM 14SOIC
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±2%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
  • Serie
    768
  • Rezistor-Ratio-Drift
  • Rezistența de potrivire a raportului
  • Rezistență (Ohms)
    1.2k
  • Putere pe element
    200mW
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rezistențe
    7
  • Număr de știfturi
    14
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • descriere detaliata
    1.2k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
  • Tipul circuitului
    Isolated
  • Aplicații
768143121G
768143121G
Descriere: RES ARRAY 7 RES 120 OHM 14SOIC