Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > cristale > GL135F33CET
Cerere de cotație
românesc
GL135F33CET
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    GL135F33CET
  • Descriere
    CRYSTAL 13.500000 MHZ SMD
  • Modelul ECAD
  • Tip
    MHz Crystal
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
  • Serie
    ATSSMGL
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    HC-49/US
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Mod de operare
    Fundamental
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Încărcați capacitatea
    20pF
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.169" (4.30mm)
  • Frecvența toleranței
    ±30ppm
  • Frecvență Stabilitate
    ±30ppm
  • Frecvență
    13.5MHz
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    40 Ohms
  • descriere detaliata
    13.5MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US