Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > DAMMC11X1PJ
Cerere de cotație
românesc
49191
DAMMC11X1PJ
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    DAMMC11X1PJ
  • Descriere
    CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
  • Voltaj
  • terminare
    Solder
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    2 (DA, A) - 11C1, 11W1
  • Materialul Shell, Finish
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Serie
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    11 (10 + 1 Coax)
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flansa Caracteristică
    Board Side (4-40)
  • Caracteristici
    Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
  • descriere detaliata
    11 (10 + 1 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
  • Ratingul curent
    5A, 7.5A
  • Tip de contact
    Coax and Signal
  • Materiale de contact
    Copper Alloy
  • Formular de contact
    Machined
  • Contactați Finish Thickness
    50.0µin (1.27µm)
  • Contactați Finish
    Gold
  • Tip conector
    Plug, Male Pins
  • Stilul conectorului
    D-Sub, Combo
  • Culoare
    Black
  • Spațierea spatelui
DAMMC11X1PJK87
DAMMC11X1PJK87
Descriere: CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER