Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > DBE25P0L2
Cerere de cotație
românesc
267534
DBE25P0L2
  • Număr parc
    DBE25P0L2
  • Descriere
    CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
  • Voltaj
  • terminare
    Solder
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    3 (DB, B)
  • Materialul Shell, Finish
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Serie
    Original D
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    25
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Through Hole
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flansa Caracteristică
    Board Side (4-40)
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Ratingul curent
    7.5A