Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > DBUE25SA197
Cerere de cotație
românesc
453078
DBUE25SA197
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    DBUE25SA197
  • Descriere
    CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
  • Voltaj
  • terminare
    Crimp
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    3 (DB, B)
  • Materialul Shell, Finish
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Serie
    D*U
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    25
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
  • Flansa Caracteristică
    Board Side (4-40)
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Ratingul curent
    5A
  • Tip de contact
    Signal
  • Materiale de contact
    Copper Alloy
  • Formular de contact
    Stamped
  • Contactați Finish Thickness
  • Contactați Finish
    Gold
  • Tip conector
    Receptacle, Female Sockets
  • Stilul conectorului
    D-Sub
  • Culoare
    Black
  • Spațierea spatelui
DBUE25S
DBUE25S
Descriere: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT