Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > DCMM25W3SA
Cerere de cotație
românesc
DCMM25W3SA
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    DCMM25W3SA
  • Descriere
    CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
  • Voltaj
  • terminare
    Solder
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    4 (DC, C) - 25W3
  • Materialul Shell, Finish
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Serie
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    IDCMM25W3SA
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    25 (22 + 3 Coax or Power)
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flansa Caracteristică
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Caracteristici
    Shielded
  • descriere detaliata
    25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
  • Ratingul curent
    7.5A
  • Tip de contact
    Signal and Coax or Power (Not Included)
  • Materiale de contact
    Copper Alloy
  • Formular de contact
    Machined
  • Contactați Finish Thickness
    50.0µin (1.27µm)
  • Contactați Finish
    Gold
  • Tip conector
    Receptacle, Female Sockets
  • Stilul conectorului
    D-Sub, Combo
  • Culoare
    Black
  • Spațierea spatelui
DCMM25W3SA197
DCMM25W3SA197
Descriere: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT