Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > DCMMN37SZ
Cerere de cotație
românesc
DCMMN37SZ
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    DCMMN37SZ
  • Descriere
    CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
  • Voltaj
  • terminare
    Solder
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    4 (DC, C)
  • Materialul Shell, Finish
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Serie
    24308-Style, D*MM
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    37
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Through Hole
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flansa Caracteristică
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • Caracteristici
    Board Lock
  • descriere detaliata
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Ratingul curent
    7.5A