Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > DDM50SA191
Cerere de cotație
românesc
DDM50SA191
  • Număr parc
    DDM50SA191
  • Descriere
    CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
    20-28 AWG
  • Voltaj
  • terminare
    Solder Cup
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    5 (DD, D)
  • Materialul Shell, Finish
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Serie
    D*M
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rânduri
    3
  • Numărul de poziții
    50
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flansa Caracteristică
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Ratingul curent
    7.5A