Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > KJA0T17W26PA
Cerere de cotație
românesc
KJA0T17W26PA
  • Număr parc
    KJA0T17W26PA
  • Descriere
    CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Crimp
  • ecranare
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    17-26
  • Shell Material
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
  • Serie
    KJA
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    IKJA0T17W26PA
  • Orientare
    A
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Numărul de poziții
    26
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Caracteristică de montare
    Flange
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Threaded
  • descriere detaliata
    26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold