Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Circuite conectori - carcase > KJB6T19F32AC
Cerere de cotație
românesc
KJB6T19F32AC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    KJB6T19F32AC
  • Descriere
    CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tip
    For Male Pins
  • ecranare
    Shielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    19-32
  • Shell Material
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Electroless Nickel
  • Serie
    KJB
  • ambalare
    Bulk
  • Orientare
    C
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 200°C
  • Numărul de poziții
    32
  • Notă
    Contacts Not Included
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Caracteristică de montare
  • Material Inflamabilitate
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Introduceți materialul
    Plastic
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • include
  • Culoarea carcasei
    Silver
  • Caracteristici
    Coupling Nut
  • Tipul de fixare
    Threaded
  • descriere detaliata
    32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • Cuplarea materialului piuliței, placare
    Aluminum Alloy, Electroless Nickel
  • Diametrul piuliței de cuplare
    1.500" (38.10mm)