Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > KJB6T25W61SC
Cerere de cotație
românesc
KJB6T25W61SC
  • Număr parc
    KJB6T25W61SC
  • Descriere
    CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Crimp
  • ecranare
    Shielded
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    25-61
  • Shell Material
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
  • Serie
    KJB
  • ambalare
    Bulk
  • Orientare
    C
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Numărul de poziții
    61
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Caracteristică de montare
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Threaded
  • descriere detaliata
    61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold