Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Circuite conectori - carcase > KJB7T19W32BA
Cerere de cotație
românesc
KJB7T19W32BA
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    KJB7T19W32BA
  • Descriere
    CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT SKT
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Sârmă sau gamă de sârmă - AWG
    20
  • folosire
    Unshielded
  • Introduceți atribute
    Environment Resistant
  • Tip
    For Female Sockets
  • Direcția de stivuire
    Crimp
  • Terminarea ecranului
    Circular
  • Materialul Shell, Finish
  • Serie
    MIL-DTL-38999 Series III, KJB
  • Starea RoHS
    Bulk
  • Diametrul prizei de conectare / îmbinare
    Olive Drab
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Numărul de poziții
    32
  • Notă
    Contacts Not Included
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Material Inflamabilitate
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Codul producătorului
    KJB7T19W32BA
  • Diametru mare furnizat
    19-32
  • Introduceți materialul
  • include
  • Caracteristici
  • Descriere extinsă
    32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
  • Descriere