Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > KPSE08F20-41SW
Cerere de cotație
românesc
KPSE08F20-41SW
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    KPSE08F20-41SW
  • Descriere
    CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
    600VAC, 850VDC
  • terminare
    Crimp
  • ecranare
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    12-3
  • Shell Material
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
  • Serie
    KPSE
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    KPSE08F2041SW
  • Orientare
    W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Numărul de poziții
    41
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line), Right Angle
  • Caracteristică de montare
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Caracteristici
    Strain Relief
  • Tipul de fixare
    Bayonet Lock
  • descriere detaliata
    41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
  • Ratingul curent
    7.5A