Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > KPT02E20-41SW
Cerere de cotație
românesc
KPT02E20-41SW
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    KPT02E20-41SW
  • Descriere
    CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
    600VAC, 850VDC
  • terminare
    Solder Cup
  • ecranare
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    20-41
  • Shell Material
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
  • Serie
    KPT
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    IKPT02E20-41SW
    KPT02E2041SW
  • Orientare
    W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Numărul de poziții
    41
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Caracteristică de montare
    Flange
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Bayonet Lock
  • descriere detaliata
    41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Ratingul curent
    7.5A
  • Contact Finisare Grosime - Împerechere
    50.0µin (1.27µm)
  • Contact Finish - Împerechere
    Gold
  • Tip conector
    Receptacle, Female Sockets
  • Culoare
    Olive Drab
KPT02E20-41PX
KPT02E20-41PX
Descriere: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Producători: Cannon
KPT02E20-41SWDV
KPT02E20-41SWDV
Descriere: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR
Producători: Cannon
KPT02E20-41SWA71
KPT02E20-41SWA71
Descriere: CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP