Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > MDM-100SSP
Cerere de cotație
românesc
MDM-100SSP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MDM-100SSP
  • Descriere
    CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
  • Voltaj
  • terminare
    Solder Cup
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
  • Materialul Shell, Finish
    Aluminum, Yellow Chromate Cadmium Plated
  • Serie
    83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rânduri
    4
  • Numărul de poziții
    100
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Material Inflamabilitate
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
    Liquid Crystal Polymer (LCP)
  • Flansa Caracteristică
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • Caracteristici
    Shielded
  • descriere detaliata
    100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
  • Ratingul curent
    3A