Acasă > Produse > Ansambluri de cabluri > Cabluri D-Sub > MDM-15SH034B
Cerere de cotație
românesc
MDM-15SH034B
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MDM-15SH034B
  • Descriere
    MICRO 15POS SKT 8"
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • folosire
  • Tip
    D-Type, Micro-D
  • ecranare
  • Serie
    MDM
  • Alte nume
    IMDM-15SH034B
    MDM15SH034B
  • Numărul de poziții
    15
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Lungime
    0.667' (203.20mm, 8.00")
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • descriere detaliata
    D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads