Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > MS3101E22-14SW
Cerere de cotație
românesc
MS3101E22-14SW
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MS3101E22-14SW
  • Descriere
    CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
    500VAC, 700VDC
  • terminare
    Solder Cup
  • ecranare
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    22-14
  • Shell Material
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
  • Serie
    Military, MIL-DTL-5015, MS
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    IMS3101E22-14SW
    MS3101E2214SW
  • Orientare
    W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Numărul de poziții
    19
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Caracteristică de montare
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Caracteristici
    Cable Clamp
  • Tipul de fixare
    Threaded
  • descriere detaliata
    19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
  • Ratingul curent
    22A