Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori circulari > PV70L20-16SW
Cerere de cotație
românesc
PV70L20-16SW
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PV70L20-16SW
  • Descriere
    CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Crimp
  • ecranare
  • Dimensiunea Shell, MIL
  • Shell Size - Introduceți
    9-35
  • Shell Material
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Electroless Nickel
  • Serie
    PV
  • ambalare
    Bulk
  • Orientare
    W
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 200°C
  • Numărul de poziții
    16
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Caracteristică de montare
    Flange
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Bayonet Lock
  • descriere detaliata
    16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold