Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > TD1D50TPC
Cerere de cotație
românesc
TD1D50TPC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
20+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TD1D50TPC
  • Descriere
    CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
  • Voltaj
    200V
  • terminare
    Solder Cup
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    5 (DD, D)
  • Materialul Shell, Finish
    Aluminum, Nickel Plated, Electroless
  • Serie
    24308-Style, TD1
  • ambalare
  • Temperatura de Operare
  • Număr de rânduri
    3
  • Numărul de poziții
    50
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material Inflamabilitate
  • Producător Standard Timp de plumb
    21 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Vendor undefined / Vendor undefined
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
  • Flansa Caracteristică
    Cable Side
  • Caracteristici
    Filter, Shielded
  • descriere detaliata
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Ratingul curent
    7.5A