Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tiristoare - SCR-uri > CS218-35P
Cerere de cotație
românesc
CS218-35P
  • Număr parc
    CS218-35P
  • Descriere
    DIODE RECT 35A 1000V TO-218
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - stare (Vtm) (Max)
    2.2V
  • Tensiune - Stare Off
    1kV
  • Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.5V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-218
  • Serie
  • Tip SCR
    Standard Recovery
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    TO-218-3
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • descriere detaliata
    SCR 1kV 35A Standard Recovery Through Hole TO-218
  • Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max)
    35A
  • Starea curent - oprit (Max)
    20µA
  • Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm)
    400A @ 100Hz
  • Curent - Țineți (Ih) (Max)
    75mA
  • Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max)
    50mA