Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > ATV30C221J-HF
Cerere de cotație
românesc
555189ATV30C221J-HF ImagineComchip Technology
ATV30C221J-HF
In stoc
3000+
  • Număr parc
    ATV30C221J-HF
  • Descriere
    TVS DIODE 220V 356V DO214AB
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    220V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    356V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    246V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-214AB (SMC)
  • Power - vârf de vârf
    3000W (3kW)
  • Pachet / Caz
    DO-214AB, SMC
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    8.43A