Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > ATV66SM830A-G
Cerere de cotație
românesc
ATV66SM830A-G
In stoc
500+
  • Număr parc
    ATV66SM830A-G
  • Descriere
    TVS DIODE 30V 48.4V DO218AB
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    30V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    48.4V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    33.3V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-218AB
  • Power - vârf de vârf
    6600W (6.6kW)
  • Pachet / Caz
    DO-218AB
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    136A