Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Dioduri - Zener - Single > CZRU52C33-HF
Cerere de cotație
românesc
CZRU52C33-HF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    CZRU52C33-HF
  • Descriere
    DIODE ZENER 33V 150MW 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
    33V
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    900mV @ 10mA
  • Toleranţă
    ±5%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603/SOD-523F
  • Serie
  • Putere - Max
    150mW
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2-SMD, No Lead
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanță (Max) (Zzt)
    80 Ohms