Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > TV02W300-HF
Cerere de cotație
românesc
1549492TV02W300-HF ImagineComchip Technology
TV02W300-HF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TV02W300-HF
  • Descriere
    TVS DIODE 30V 48.4V SOD123
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    30V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    48.4V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    33.3V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SOD-123
  • Serie
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    200W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    SOD-123
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    4.13A