Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > TV15C400JB-HF
Cerere de cotație
românesc
76670TV15C400JB-HF ImagineComchip Technology
TV15C400JB-HF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TV15C400JB-HF
  • Descriere
    TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    40V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    64.5V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    44.4V
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-214AB (SMC)
  • Serie
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    1500W (1.5kW)
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    DO-214AB, SMC
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    23.26A