Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > TV15C800JB-HF
Cerere de cotație
românesc
5573251TV15C800JB-HF ImagineComchip Technology
TV15C800JB-HF
  • Număr parc
    TV15C800JB-HF
  • Descriere
    TVS DIODE 80V 129.6V DO214AB
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    80V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    129.6V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    88.8V
  • Power - vârf de vârf
    1500W (1.5kW)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    11.57A