Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > TV50C101J-G
Cerere de cotație
românesc
2240857TV50C101J-G ImagineComchip Technology
TV50C101J-G
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TV50C101J-G
  • Descriere
    TVS DIODE 100V 162V DO214AB
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    100V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    162V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    111V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-214AB (SMC)
  • Serie
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    3000W (3kW)
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    DO-214AB, SMC
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    31.17A