Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Barrel - conectori audio > 35HDLBAUS
Cerere de cotație
românesc
267572735HDLBAUS ImagineConxall / Switchcraft
35HDLBAUS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    35HDLBAUS
  • Descriere
    CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250VAC, 140VDC
  • Dimensiune de filet
  • terminare
    Solder Eyelet(s)
  • Linii de semnalizare
    Stereo (3 Conductor, TRS)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    35HD
  • Dimensiunea gaurii panoului
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    SC1485
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 85°C
  • Numărul de poziții / contacte
    3 Conductors, 3 Contacts
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Îmbrăcăminte Lungime / Adâncime
    0.560" (14.20mm)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Întrerupător (i) intern (i)
  • Culoarea izolației
  • Diametrul de împerechere recunoscut în industrie
    3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
  • include
    3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube
  • Materialul carcasei
    Copper Alloy
  • Gen
    Male
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Plug Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Eyelet(s)
  • Ratingul curent
    4A
  • Materiale de contact - Plăci
    Gold
  • Materiale de contact
    Copper Alloy
  • Tip conector
    Phone Plug
  • Deschiderea cablurilor
    0.175" (4.44mm)
  • Materialul corpului
  • Culoarea caroseriei
    Gold, Black
  • Diametrul actual
    0.139" (3.53mm)
35HDBN
35HDBN
Descriere: CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND