Acasă > Produse > Ansambluri de cabluri > Circuite de cabluri > 484P4P72
Cerere de cotație
românesc
299499
484P4P72
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    484P4P72
  • Descriere
    CABLE STR MALE-R/A MALE 4POS 6'
  • Modelul ECAD
  • folosire
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    Micro-Mizer®
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Lungime
    6.00' (1.83m)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Cable Assembly 6.00' (1.83m)
  • Culoare
    Yellow
  • Tip cablu
    Round
  • Al doilea conector Număr de poziții încărcate
    All
  • Al doilea conector Număr de poziții
    4
  • Al doilea conector
    Male, Right Angle
  • Primul conector Numărul de poziții încărcate
    All
  • Primul conector Număr de poziții
    4
  • Primul conector
    Male, Right Angle
484P4P36
484P4P36
Descriere: CABLE STR MALE-R/A MALE 4POS 3'
Producători: Conxall / Switchcraft
484R7C
484R7C
Descriere: FIXED IND 4.7UH 5.7A 29.4 MOHM
Producători: Murata Power Solutions
48470C
48470C
Descriere: FIXED IND 47UH 1.8A 274 MOHM