Acasă > Produse > Ansambluri de cabluri > Circuite de cabluri > 683P3SS5L
Cerere de cotație
românesc
683P3SS5L
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    683P3SS5L
  • Descriere
    CABLE STR-R/A 3POS MALE/FMAL 5M
  • Modelul ECAD
  • folosire
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    Nano-Mizer®
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Lungime
    16.40' (5.00m)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Cable Assembly 16.40' (5.00m)
  • Culoare
    Yellow
  • Tip cablu
    Round
  • Al doilea conector Număr de poziții încărcate
    All
  • Al doilea conector Număr de poziții
    3
  • Al doilea conector
    Male
  • Primul conector Numărul de poziții încărcate
    All
  • Primul conector Număr de poziții
    3
  • Primul conector
    Female, Right Angle
683PPA302K
683PPA302K
Descriere: CAP FILM 0.068UF 10% 3KVDC AXIAL