Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Trimere Potențiometre > 1113TR103
Cerere de cotație
românesc
1113TR103
  • Număr parc
    1113TR103
  • Descriere
    TRIMMER 10K OHM 0.75W PC PIN TOP
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Stilul de terminare
    PC Pins
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    Round - 0.531" Dia x 0.268" H (13.50mm x 6.80mm)
  • Serie
    1113
  • Material rezistiv
    Wirewound
  • Rezistenţă
    10 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.75W, 3/4W
  • ambalare
    Tube
  • Numărul de viraje
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • descriere detaliata
    10 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Top Adjustment