Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Trimere Potențiometre > FT63ETV502
Cerere de cotație
românesc
3369698FT63ETV502 ImagineCopal Electronics
FT63ETV502
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    FT63ETV502
  • Descriere
    TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Stilul de terminare
    PC Pins
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
  • Serie
    FT-63
  • Material rezistiv
    Cermet
  • Rezistenţă
    5 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Alte nume
    FT-63ETV 5K OHM (502)
    FT-63ETV502
  • Numărul de viraje
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment